Reklama - naše produkty

Naše agentura se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby, proto neustále sledujeme trendy a hledáme nové cesty a postupy jak zaujmout. Důkazem toho je stále větší množství spokojených zákazníků. Spokojenost klienta je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha zaměřena právě na něj.

 

Vlastní reklamní nosiče, pronájem reklamy a směrová navigační reklama

Kromě výroby nabízíme také síť vlastních reklamních nosičů Czech-bin po celé  Praze, reklamní navigační nosiče a jiné formy pronájmu reklamních ploch!

 

Logotypy a firemní styl

Chcete se odlišit od svých konkurentů? K tomu poslouží kvalitní logo a celkově jednotný firemní styl. Celkový vizuální styl společnosti je důležitý ke kvalitní prezentaci. Vytvoříme celkový koncept, který pomůže vytvářet image a bude působit harmonicky a pozitivně.

 

 


 


 

 

 
Tištěná reklama

Tištěná reklama je jedním ze základních prvků při tvorbě reklamy. Je to jedna z nejjednodušších možností jak se zviditelnit. Nabízíme širokou škálu variant prezentace Vaší společnosti či Vašeho produktu, jako je tisk reklamní propagace, výroba vizitek, polepy výloh, velkoplošný tisk, výroba světelných reklam a mnoho dalšího. Dle použití výsledného produktu využíváme technologie a materiál odpovídajícího rozlišení a trvanlivosti.

 

 

Fotogalerie: naše realizace